Kaspersky Anti-Virus for Mac

Antivirüs Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 127 MB
  • Version 8.0.6.863
  • Dil TR / EN
  • Firma Kaspersky Lab
Kaspersky Anti-Virus yazılımı Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda internet kullanımızdan kaynaklanan çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlaması amacı ile geliştirilmiş ve ekstra güvenlik özelliklerine sahip bir anti virüs yazılımıdır.
Kaspersky Anti-Virus for Mac yazılımı Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda internet kullanımızdan kaynaklanan çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlaması amacı ile geliştirilmiş ve ekstra güvenlik özelliklerine sahip bir anti virüs yazılımıdır.

Anti virüs yazılımı sayesinde bilgisayarınız truva atları, solucanlar, casus yazılımlar ve reklam yazılımlarından korunacak ve sisteminizde gereken güvenlik önlemlerini alabileceksiniz. Bunların yanında eğer bilgisayarınızı kullanarak internet üzerinden online bankacılık işlemleri, alışveriş işlemleri gibi tam korumaya ihtiyaç duyulan işlemleri yapıyor iseniz bulut tabanlı çalışan Kaspersky Anti-Virus yazılımı ile gerçek zamanlı olarak korunabileceksiniz. 

Ayrıca Kaspersky Anti-Virus for Mac kara listesinde bulunan bütün verileri otomatik olarak güncellemekte ve yeni çıkan güncel tehditlere karşı sisteminizi anında koruma altına alabilmektedir. 
Daha Fazla Göster
Kaspersky Anti-Virus for Mac indir